Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

СМП "АСТОН"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
114029237 СПІЛЬНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АСТОН" 46001, ВУЛ.ДУБОВЕЦЬКА, 1, М.ТЕРНОПІЛЬ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА 22.11.0 ВИДАННЯ КНИГ БІЛАХ ІВАН БОГДАНОВИЧ2350012598 припинено

Засновники / бенефіціари:

  1. БІЛАХ ІВАН БОГДАНОВИЧ, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.
  2. ЮЗЕФОВИЧ ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИДАВНИЦТВО АСТОН" Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ГАЙОВА, будинок...
СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНА УЧБОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "БІОТЕРН" ВУЛ. МИРУ, 17, М.ТЕРНОПІЛЬ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ,...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua