Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Гощинський Олександр Володимирович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ГОЩИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ 03162, м.Київ, Святошинський район, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 12Б, квартира 37 52.24.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ХЛІБОМ, ХЛІБОБУЛОЧНИМИ ТА КОНДИТЕРСЬКИМИ ВИРОБАМИ ГОЩИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
МУСТАФА АНЖЕЛІКА АНАТОЛІЇВНА Луганська обл., місто Лисичанськ, ВУЛИЦЯ КРАСНОГВАРДІЙСЬКА, будинок 63, квартира...
КАЧУРА ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ Чернігівська обл., Менський район, селище міського типу Березна, ВУЛИЦЯ ДЗЕРЖИНСЬКОГО, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua