Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Свищо Ольга Василівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СВИЩО ОЛЬГА ВАСИЛІВНА 90300, Закарпатська обл., Виноградівський район, місто Виноградів, ВУЛИЦЯ ВИСОЦЬКОГО, будинок 34 47.77 Роздрібна торгівля годинниками та ювелірними виробами в спеціалізованих магазинах СВИЩО ОЛЬГА ВАСИЛІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
СЕМЕНЕНКО ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ Київська обл., Рокитнянський район, село Бушеве, ВУЛИЦЯ ПАРТИЗАНСЬКА, будинок...
ПРИСЯЖНЮК ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Новокодацький район, ПРОВУЛОК АНДРЕЙЧЕНКО, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua