Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ГО "ПАТРІОТИ ЛИМАНЩИНИ"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
141571318 ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАТРІОТИ ЛИМАНЩИНИ" 84404, Донецька обл., місто Лиман, ВУЛИЦЯ ДЕПОВСЬКА , будинок 17, квартира 22 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у. НАЙДА НАДІЯ ГАВРИЛІВНА зареєстровано

Засновники / бенефіціари:

  1. НАЙДА НАДІЯ ГАВРИЛІВНА, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.
  2. РОМАНЕНКО ІРИНА МИХАЙЛІВНА, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕНІУМ ЛТД" м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ЖЕЛЯБОВА, будинок...
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Ю.Р.С." м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ МЕТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, будинок 32, офіс...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua