Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Петросян Самвел Мнацаканович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ПЕТРОСЯН САМВЕЛ МНАЦАКАНОВИЧ 62500, Харківська обл., Вовчанський район, місто Вовчанськ, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 18 52.22.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ М'ЯСОМ ТА М'ЯСНИМИ ПРОДУКТАМИ ПЕТРОСЯН САМВЕЛ МНАЦАКАНОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ПРИХОДЬКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ Харківська обл., місто Харків, Орджонікідзевський район, ВУЛИЦЯ ЗУБАРЄВА, будинок 35 А, квартира...
КАУШАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ Одеська обл., Біляївський район, село Градениці, ВУЛ.ЩОРСА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua