Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Пастернак Дмитро Олексійович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ПАСТЕРНАК ДМИТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ 83049, Донецька обл., місто Донецьк, Куйбишевський район, ВУЛИЦЯ ЛЕБЕДИНСЬКОГО, будинок 1, квартира 11 52.45.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ПОБУТОВИМИ ЕЛЕКТРОТОВАРАМИ, РАДІО- ТА ТЕЛЕАПАРАТУРОЮ ПАСТЕРНАК ДМИТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
БАЗЬКО МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА Житомирська обл., місто Житомир, Корольовський район, ВУЛ.ШЕЛУШКОВА, будинок 64, квартира...
ЩЕРБИНА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ Запорізька обл., місто Запоріжжя, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ СИЛОВА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua