Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ВКП"БАКАЛІЯ"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
101553184 ВІННИЦЬКЕ КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО"БАКАЛІЯ" 21012, Вінницька обл., місто Вінниця, Староміський район, ВУЛИЦЯ ЧЕХОВА, будинок 43 51.36.2 ОПТОВА ТОРГIВЛЯ ШОКОЛАДНИМИ ТА КОНДИТЕРСЬКИМИ ВИРОБАМИ ДИШЛЮК ВАСИЛЬ АНАТОЛІЙОВИЧ припинено

Засновники / бенефіціари:

  1. ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА", розмір внеску до статутного фонду - 26219.40 грн.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАГАЗИН 518" м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА, будинок 8...
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРОПТБАКАЛІЯ" Чернігівська обл., місто Чернігів, Новозаводський район, ВУЛИЦЯ ЛЮБЕЦЬКА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua