Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Кучерявенко Владислав Вікторович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КУЧЕРЯВЕНКО ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ 08200, Київська обл., місто Ірпінь, ВУЛИЦЯ НЕКРАСОВА, будинок 1-Г 52.11.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ В НЕСПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МАГАЗИНАХ З ПЕРЕВАГОЮ ПРОДОВОЛЬЧОГО АСОРТИМЕНТУ КУЧЕРЯВЕНКО ВЛАДИСЛАВ ВІКТОРОВИЧ припинено

За цією адресою зареєстровано також

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 САВЧЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА 08200, Київська обл., місто Ірпінь, ВУЛИЦЯ НЕКРАСОВА, будинок 1-Г 70.32.0 УПРАВЛІННЯ НЕРУХОМИМ МАЙНОМ САВЧЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
КАТКОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ ВУЛ. ЛЕНІНА, 8, М. БРОВАРИ, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ,...
ВЕЛИЧКО ОЛЬГА АНДРІЇВНА Луганська обл., Кремінський район, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ КРАСНА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua