Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Селімов Нурій Шемійович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СЕЛІМОВ НУРІЙ ШЕМІЙОВИЧ 99814, м.Севастополь, Нахімовський район, село Орлівка, ВУЛИЦЯ ПРИМОРСЬКА, будинок 40 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах СЕЛІМОВ НУРІЙ ШЕМІЙОВИЧ зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЛАДИГІНА ОЛЕНА ГЕННАДІЇВНА Автономна Республіка Крим, місто Красноперекопськ, ВУЛИЦЯ МЕНДЕЛЕЄВА, будинок 25, квартира...
САМАРСЬКА ТЕТЯНА АНДРІЇВНА Луганська обл., місто Довжанськ, КВАРТАЛ 50 РОКІВ ЖОВТНЯ, будинок 37, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua