Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Микицька Марія Романівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 МИКИЦЬКА МАРІЯ РОМАНІВНА 79071, Львівська обл., місто Львів, Франківський район, ВУЛИЦЯ СИМОНЕНКА, будинок 20, квартира 140 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування МИКИЦЬКА МАРІЯ РОМАНІВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
БАС МАРИНА ПАВЛІВНА Дніпропетровська обл., Верхньодніпровський район, село Ганнівка, ВУЛИЦЯ ЧХАЇДЗЕ, будинок...
ГАЛИЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ Запорізька обл., місто Запоріжжя, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ЧАРІВНА, будинок 121, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua