Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ПП"ЮЛАННА"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
133315124 ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮЛАННА" 36023, Полтавська обл., місто Полтава, Октябрський район, ПРОВУЛОК СТЕШЕНКА, будинок 2, квартира 42 73.11 Рекламні агентства ЧЕЧИК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА зареєстровано

Засновники / бенефіціари:

  1. ЧЕЧИК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОФІЯ-ЦЕНТР" Миколаївська обл., місто Миколаїв, Заводський район, ВУЛИЦЯ ЛАЗУРНА, будинок 10, квартира...
ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "РОГОЗА" Київська обл., Васильківський район, село Велика...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua