Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

СНІГУРІВСЬКИЙ РАЙСУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
102892712 СНІГУРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 57300, Миколаївська обл., Снігурівський район, місто Снігурівка, ВУЛИЦЯ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛА ПЛІЄВА І.О., будинок 69 84.23 Діяльність у сфері юстиції та правосуддя КВЄТКА ІВАННА АНАТОЛІЇВНА в стані припинення

Засновники / бенефіціари:

  1. МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА МИКОЛАЄВА Миколаївська обл., місто Миколаїв, Заводський район, ВУЛИЦЯ РАДІСНА, будинок...
АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ" ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ М.ОДЕСИ Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ВУЛИЦЯ РІШЕЛЬЄВСЬКА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua