Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Падерін Сергій Павлович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ПАДЕРІН СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ 04107, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ БАГГОВУТІВСЬКА, будинок 8-10, квартира 81 45.32 Роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів ПАДЕРІН СЕРГІЙ ПАВЛОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЩЕРБИНА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ Запорізька обл., місто Запоріжжя, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ СИЛОВА, будинок...
КУЗЬМЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ Житомирська обл., місто Житомир, Корольовський район, ВУЛ.ЛЯТОШИНСЬКОГО, будинок 16-А, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua