Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Дзюрій Алік Араратович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ДЗЮРІЙ АЛІК АРАРАТОВИЧ 77043, Івано-Франківська обл., Рогатинський район, село Малинівка, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 10 55.40.0 ДІЯЛЬНІСТЬ БАРІВ ДЗЮРІЙ АЛІК АРАРАТОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
МОКРІЄНКО ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ Херсонська обл., місто Херсон, Комсомольський район, ВУЛИЦЯ ДИМИТРОВА, будинок 23, квартира...
МІЩЕНКО НАТАЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА м.Севастополь, Гагарінський район, ПРОСПЕКТ ЖОВТНЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ, будинок 57, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua