Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОБУДСЕРВІС"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
131917838 ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОБУДСЕРВІС" 73000, Херсонська обл., місто Херсон, Комсомольський район, СМТ КОМИШАНИ, ВУЛ. НИЖНЯ,, будинок 114 в стані припинення

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕГАС ГРУП" Тернопільська обл., Тернопільський район, село...
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "УКРІНТЕРЛІС"ФІРМИ"СФС ІМПОРТ- УНД ЕКСПОРТ ХЕНДЕЛЬС ГМБХ" Запорізька обл., місто Запоріжжя, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ЧАРІВНА, будинок 121, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua