Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ПВКФ "РУХ"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
122688675 ПРИВАТНА ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "РУХ" 61091, Харківська обл., місто Харків, Фрунзенський район, ВУЛИЦЯ ТАНКОПІЯ, будинок 31/3, квартира 105 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна ЛЯЛІНА ЛЮДМИЛА ЙОСИПІВНА зареєстровано

Засновники / бенефіціари:

  1. ЛЯЛІНА ЛЮДМИЛА ЙОСИПІВНА, розмір внеску до статутного фонду - 10.00 грн.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
СЕЛЯНСЬКЕ /ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО "МИРОН" Львівська обл., Перемишлянський район, село...
СПЕЦІАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ ЗАГІН ОПЕРАТИВНО-РЯТУВАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ Автономна Республіка Крим, місто Керч, АДМІРАЛТЕЙСЬКИЙ ПРОЇЗД, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua