Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Спірідонова Катерина Олександрівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СПІРІДОНОВА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА 62008, Харківська обл., Краснокутський район, село Чернещина, ПРОВУЛОК КЛЕНОВИЙ, будинок 9-А 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах СПІРІДОНОВА КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА зареєстровано

За цією адресою зареєстровано також

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СПІРІДОНОВА ОЛЕНА БОРИСІВНА 62008, Харківська обл., Краснокутський район, село Чернещина, ПРОВУЛОК КЛЕНОВИЙ, будинок 9-А 16.10 Лісопильне та стругальне виробництво СПІРІДОНОВА ОЛЕНА БОРИСІВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
БАЙРАМОВ РІШАД ЕЛЬШАН ОГЛИ м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 4, квартира...
ЗЄНКІН СЕРГІЙ ГРИГОРІЙОВИЧ Запорізька обл., Запорізький район, селище Відрадне, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua