Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Емірвелієва Гульнара Аблязізівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ЕМІРВЕЛІЄВА ГУЛЬНАРА АБЛЯЗІЗІВНА 98400, Автономна Республіка Крим, Бахчисарайський район, місто Бахчисарай, ВУЛИЦЯ ХРУСТАЛЕВА, будинок 25 52.48.7 СПЕЦІАЛІЗОВАНА РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ СУВЕНІРАМИ, КУСТАРНИМИ ВИРОБАМИ І ВИРОБАМИ РЕЛІГІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЕМІРВЕЛІЄВА ГУЛЬНАРА АБЛЯЗІЗІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
БОРИСОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА Одеська обл., місто Одеса, Малиновський район, ПРОВУЛОК 2-Й ЛАЗУРОВИЙ , ...
ЛЕГОЦЬКИЙ ТЕОФІЛ ІВАНОВИЧ Чернівецька обл., Глибоцький район, село...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua