Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Воєводська Ірина Каренівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ВОЄВОДСЬКА ІРИНА КАРЕНІВНА 67571, Одеська обл., Лиманський район, село Фонтанка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 3, корпус 1, квартира 23 93.29 Організування інших видів відпочинку та розваг ВОЄВОДСЬКА ІРИНА КАРЕНІВНА зареєстровано

Інші юридичні особи та ФОП, керівником яких є - ВОЄВОДСЬКА ІРИНА КАРЕНІВНА

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ВОЄВОДСЬКА ІРИНА КАРЕНІВНА 83030, Донецька обл., місто Донецьк, Будьонівський район, ВУЛИЦЯ ОКТЯБРЯ, будинок 12 "А", квартира 36 28.51.0 ОБРОБЛЕННЯ ТА НАНЕСЕННЯ ПОКРИТТІВ НА МЕТАЛИ ВОЄВОДСЬКА ІРИНА КАРЕНІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
НАБЛІ ХАССАН БЕН АЛІ Донецька обл., місто Маріуполь, Жовтневий район, ВУЛИЦЯ МИТРОПОЛИТСЬКА, будинок 36, квартира...
ЩЕРБИНА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ Кіровоградська обл., місто Світловодськ, ВУЛИЦЯ 8-ГО БЕРЕЗНЯ, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua