Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Воронко Григорій Васильович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ВОРОНКО ГРИГОРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ 35500, Рівненська обл., Радивилівський район, місто Радивилів, ВУЛИЦЯ КОРОЛЬОВА, будинок 6/2 03.22 Прісноводне рибництво (аквакультура) ВОРОНКО ГРИГОРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЧУПА ІГОР ІВАНОВИЧ Львівська обл., місто Самбір, ПЛОЩА РИНОК, будинок 24, квартира...
КРИВЕНКО ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА Запорізька обл., Мелітопольський район, село Світлодолинське, ВУЛИЦЯ ЖОВТНЕВА, будинок 14, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua