Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Славнікова Валентина Петрівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СЛАВНІКОВА ВАЛЕНТИНА ПЕТРІВНА 40011, Сумська обл., місто Суми, Ковпаківський район, ПРОВУЛОК СУДЖАНСЬКИЙ, будинок 20, квартира 52 47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами СЛАВНІКОВА ВАЛЕНТИНА ПЕТРІВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЧУЧМАН ОЛЕКСАНДРА АНДРІЇВНА Донецька обл., місто Шахтарськ, МІКРОРАЙОН 7, будинок 24, квартира...
САВЧЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА Сумська обл., Ямпільський район, селище міського типу Свеса, ВУЛИЦЯ ОРДЖОНІКІДЗЕ, будинок 9, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua