Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Мамчик Костянтин Володимирович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 МАМЧИК КОСТЯНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ 10024, Житомирська обл., місто Житомир, Корольовський район, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 105, квартира 82 52.46 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ЗАЛІЗНИМИ ВИРОБАМИ, ФАРБАМИ ТА СКЛОМ МАМЧИК КОСТЯНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
СЛАВАТІНСЬКА ЯНА МИХАЙЛІВНА м.Київ, Дарницький район, ВУЛИЦЯ УРЛІВСЬКА , будинок 5А, квартира...
ДРАБОВСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА Сумська обл., Буринський район, місто Буринь, ВУЛИЦЯ 121 СТРІЛЕЦЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua