Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Цуцман Світлана Яківна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ЦУЦМАН СВІТЛАНА ЯКІВНА 24321, ВУЛ.П.КРАВЧИКА, БУД. 90, КВ.12, М. ЛАДИЖИН, -, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА 52.1 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ В НЕСПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МАГАЗИНАХ ЦУЦМАН СВІТЛАНА ЯКІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЖИТКЕВИЧ МАРИНА БОРИСІВНА Вінницька обл., місто Козятин, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок...
ГАВРИЛЮК АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ ПРОСПЕКТ КОСМОНАВТОВБУД.7, БУД.7, КВ.4, М.ВІННИЦЯ, ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОН, ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ,...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua