Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Каушан Володимир Володимирович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КАУШАН ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ 56602, Миколаївська обл., Новоодеський район, місто Нова Одеса, ВУЛИЦЯ ЕЛЕВАТОРНА, будинок 45 50.20.0 ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ КАУШАН ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ припинено

За цією адресою зареєстровано також

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КАУШАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ 56602, Миколаївська обл., Новоодеський район, місто Нова Одеса, ВУЛИЦЯ ЕЛЕВАТОРНА, будинок 45 52.62.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ З ЛОТКІВ ТА НА РИНКАХ КАУШАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ФЕЩЕНКО ПАВЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ Одеська обл., Білгород-Дністровський район, село Шабо, ВУЛ. ШАНЦЕРА, будинок 18...
ІВАНКОВ ВІКТОР ПИЛИПОВИЧ Донецька обл., місто Єнакієве, ВУЛИЦЯ МАРЧЕНКО, будинок 5 "А", квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua