Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Гаврило Оксана Ігорівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ГАВРИЛО ОКСАНА ІГОРІВНА 81400, Львівська обл., місто Самбір, ВУЛИЦЯ С. КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, будинок 5, квартира 6 95.29 Ремонт інших побутових виробів і предметів особистого вжитку ГАВРИЛО ОКСАНА ІГОРІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
КАРС ОНУР Одеська обл., місто Одеса, Малиновський район, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНЯ, будинок 24, корпус 7, квартира...
НАЙДИЧ ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА Івано-Франківська обл., місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ВОВЧИНЕЦЬКА, будинок 52-А, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua