Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Балишев Микола Миколайович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 БАЛИШЕВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ 61184, Харківська обл., місто Харків, Московський район, ВУЛИЦЯ ЛЕСЯ СЕРДЮКА, будинок 4, квартира 109 47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям БАЛИШЕВ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
БОБИНЕЦЬ РОКСОЛАНА ВАСИЛІВНА Львівська обл., місто Червоноград, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ, будинок 19, квартира...
ТКАЧУК ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ Полтавська обл., місто Полтава, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА САГАЙДАЧНОГО, будинок 8А, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua