Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Козловська Ірина Леонідівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КОЗЛОВСЬКА ІРИНА ЛЕОНІДІВНА 21007, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ЗАМОСТЯНСЬКА, будинок 37, квартира 43 47.61 Роздрібна торгівля книгами в спеціалізованих магазинах КОЗЛОВСЬКА ІРИНА ЛЕОНІДІВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ТУКАН СЕРГІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ м.Київ, Святошинський район, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ , будинок 144, квартира...
МЕЛЬНИК В'ЯЧЕСЛАВ ОЛЕГОВИЧ Одеська обл., місто Одеса, Малиновський район, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА МАЛИНОВСЬКОГО, будинок 19, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua