Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Прохоров Андрій Сергійович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ПРОХОРОВ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ 29000, Хмельницька обл., місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ЗАРІЧАНСЬКА, будинок 57/1, квартира 65 46.11 Діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами ПРОХОРОВ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ТУНІКА МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА м.Київ, Святошинський район, ВУЛ. КОРОСТЕНСЬКА , будинок...
КАУШАН ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ Миколаївська обл., Новоодеський район, місто Нова Одеса, ВУЛИЦЯ ЕЛЕВАТОРНА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua