Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Мозола Володимир Валентинович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 МОЗОЛА ВОЛОДИМИР ВАЛЕНТИНОВИЧ 81500, Львівська обл., Городоцький район, місто Городок, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМИШЛЬСЬКА, будинок 34 52.62.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ З ЛОТКІВ ТА НА РИНКАХ МОЗОЛА ВОЛОДИМИР ВАЛЕНТИНОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
НІКІТІНА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА Харківська обл., Зміївський район, селище міського типу Комсомольське, ВУЛИЦЯ ЛЕРМОНТОВА, будинок 3, квартира...
БОЛЄК СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА Автономна Республіка Крим, місто Євпаторія, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА, будинок 48/4, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua