Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Костів Катерина Григорівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КОСТІВ КАТЕРИНА ГРИГОРІВНА 79053, Львівська обл., місто Львів, Франківський район, ВУЛИЦЯ НАУКОВА, будинок 2В, квартира 162 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах КОСТІВ КАТЕРИНА ГРИГОРІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ОБЛЕЩУК УЛЬЯНА ВІКТОРІВНА Тернопільська обл., Тернопільський район, село Великий Глибочок, ВУЛИЦЯ СЕРЕДНІЙ ДЕСЯТОК, будинок 9, квартира...
КУЦЕНКО ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, КІРОВА, будинок 134, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua