Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ТОВ "Ю.Р.С."

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
141824609 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Ю.Р.С." 03035, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ МЕТРОПОЛИТА ВАСИЛЯ ЛИПКІВСЬКОГО, будинок 32, офіс 110 49.41 Вантажний автомобільний транспорт БАЛАБЕЙ ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ зареєстровано

Засновники / бенефіціари:

  1. БАЛАБЕЙ ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ, розмір внеску до статутного фонду - 7500.00 грн.
  2. ЗАРВА ГАННА ГРИГОРІВНА, розмір внеску до статутного фонду - 7500.00 грн.
  3. ДОБРОХОД СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, розмір внеску до статутного фонду - 15000.00 грн.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАТРІОТИ ЛИМАНЩИНИ" Донецька обл., місто Лиман, ВУЛИЦЯ ДЕПОВСЬКА , будинок 17, квартира...
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АН ЦЕМ-ЮГ" Миколаївська обл., місто Миколаїв, Інгульський район, ВУЛИЦЯ НОВОЗАВОДСЬКА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua