Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Пономарьова Любов Віталіївна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ПОНОМАРЬОВА ЛЮБОВ ВІТАЛІЇВНА 73000, Херсонська обл., місто Херсон, Комсомольський район, ПРОВУЛОК ТАНКЕРНИЙ, будинок 12 47.51 Роздрібна торгівля текстильними товарами в спеціалізованих магазинах ПОНОМАРЬОВА ЛЮБОВ ВІТАЛІЇВНА зареєстровано

За цією адресою зареєстровано також

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ЗІЛІНСЬКА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА 73000, Херсонська обл., місто Херсон, Комсомольський район, ПРОВУЛОК ТАНКЕРНИЙ, будинок 12 47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами ЗІЛІНСЬКА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ВАСИЛЕНКО НІНА ІВАНІВНА Запорізька обл., місто Бердянськ, ВУЛИЦЯ ВРОЦЛАВСЬКА, будинок...
ЗЕМЛЯНА ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА Донецька обл., місто Покровськ, МІКРОРАЙОН СОНЯЧНИЙ, будинок 1, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua