Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Тарнавський Дмитро Степанович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ТАРНАВСЬКИЙ ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ 78364, Івано-Франківська обл., Снятинський район, село Завалля, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 1 47.89 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках іншими товарами ТАРНАВСЬКИЙ ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ВАРАНИЦЯ АНЖЕЛА ІВАНІВНА Хмельницька обл., місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ТАМБОВСЬКА, будинок...
ОСАДЧА РИТА ВОЛОДИМИРІВНА Донецька обл., місто Горлівка, Центрально-Міський район, ВУЛИЦЯ РУДАКОВА, будинок 44, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua