Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНКОС" ЛТД

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
114030921 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНКОС" ЛТД 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, БУЛЬВАР ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 25 в стані припинення

За цією адресою зареєстровано також

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
114037308 СПІЛЬНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕАЛЬ" 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, БУЛЬВАР ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 25 зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКМЕ" ВУЛ. МИРУ, 2А, М.ТЕРНОПІЛЬ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ,...
СПІЛЬНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРАФТ" Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ МИКУЛИНЕЦЬКА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua