Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Мокрієнко Дмитро Вікторович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 МОКРІЄНКО ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ 73000, Херсонська обл., місто Херсон, Комсомольський район, ВУЛИЦЯ ДИМИТРОВА, будинок 23, квартира 136 93.05.0 НАДАННЯ ІНШИХ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПОСЛУГ МОКРІЄНКО ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ГЕРАСИМЕНКО ІРИНА ВІТАЛІЇВНА Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Довгинцівський район, ВУЛИЦЯ КОМУНАРНА, будинок...
ДЗЮРІЙ АЛІК АРАРАТОВИЧ Івано-Франківська обл., Рогатинський район, село Малинівка, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua