Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Лікаренко Наталія Вікторівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ЛІКАРЕНКО НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА 94100, Луганська обл., місто Брянка, ВУЛИЦЯ ПОПОВИЧА, будинок 9, квартира 1 52.62.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ З ЛОТКІВ ТА НА РИНКАХ ЛІКАРЕНКО НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЩЕРБИНА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район, ДОНЕЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 104, квартира...
АХРЄМОВ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ Одеська обл., місто Білгород-Дністровський, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 11, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua