Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Спесівцев Антон Сергійович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СПЕСІВЦЕВ АНТОН СЕРГІЙОВИЧ 99006, м.Севастополь, Гагарінський район, ВУЛИЦЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 41, квартира 35 62.02 Консультування з питань інформатизації СПЕСІВЦЕВ АНТОН СЕРГІЙОВИЧ зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
БИСТРИЦЬКА ГАЛИНА ВАСИЛІВНА Харківська обл., місто Ізюм, ПРОВУЛОК КУЙБИШЕВА, будинок...
ЩЕРБИНА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ Херсонська обл., Чаплинський район, селище міського типу Чаплинка, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 23 "А", квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua