Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Соколенко Юрій Михайлович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СОКОЛЕНКО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ 55000, ПРОСП. КОМУНІСТИЧНИЙ, БУД. 1, КВ. 19, М. ЮЖНОУКРАЇНСЬК, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА 26.21.0 ВИРОБНИЦТВО ГОСПОДАРСЬКИХ ТА ДЕКОРАТИВНИХ КЕРАМІЧНИХ ВИРОБІВ СОКОЛЕНКО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ припинено

Інші юридичні особи та ФОП, керівником яких є - СОКОЛЕНКО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 СОКОЛЕНКО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ 19400, Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський район, місто Корсунь-Шевченківський, ВУЛ. 9 ТРАВНЯ, будинок 12 47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям СОКОЛЕНКО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ГАГАУЗ ДМИТРО ПИЛИПОВИЧ Одеська обл., Болградський район, село Кубей, ВУЛ.25 СЕРПНЯ, будинок...
ГРЕКОВ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ ВУЛ. СЕРБІНА, 11, С. ЧЕРВОНОЗНАМ'ЯНКА, ІВАНІВСЬКИЙ РАЙОН, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ,...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua