Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Кодинець Ірина Олегівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КОДИНЕЦЬ ІРИНА ОЛЕГІВНА 50057, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Саксаганський район, МІКРОРАЙОН ГІРНИЦЬКИЙ, будинок 49, квартира 70 52.62.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ З ЛОТКІВ ТА НА РИНКАХ КОДИНЕЦЬ ІРИНА ОЛЕГІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
СОКОЛЕНКО ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський район, місто Корсунь-Шевченківський, ВУЛ. 9 ТРАВНЯ, будинок...
ЛАЗАРЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ Кіровоградська обл., місто Олександрія, ВУЛИЦЯ ПРОЛЕТАРСЬКА, будинок 44, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua