Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Білорус Іванна Василівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 БІЛОРУС ІВАННА ВАСИЛІВНА 89600, Закарпатська обл., місто Мукачеве, ВУЛ. КОШУТА, будинок 26 86.23 Стоматологічна практика БІЛОРУС ІВАННА ВАСИЛІВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ІВАНОВ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ Хмельницька обл., місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ М. РИБАЛКА, будинок 8, квартира...
ІЩЕНКО НАТАЛЯ ОЛЕКСАНДРІВНА Херсонська обл., Великолепетиський район, селище міського типу Велика Лепетиха, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua