Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Качало Наталія Сергіївна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КАЧАЛО НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА 02166, м.Київ, Деснянський район, ПРОСПЕКТ ЛІСОВИЙ, будинок 22, квартира 84 62.02 Консультування з питань інформатизації КАЧАЛО НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
САВЧУК ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА Івано-Франківська обл., Верховинський район, селище міського типу Верховина, ВУЛИЦЯ СТУСА, будинок...
АВРУЦЬКИЙ ДЕНИС ЛЕОНІДОВИЧ Дніпропетровська обл., місто Павлоград, ВУЛИЦЯ НЕКРАСОВА, будинок 2, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua