Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Лушніков Сергій Сергійович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ЛУШНІКОВ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ 75822, Херсонська обл., Каланчацький район, селище міського типу Мирне, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, будинок 31, квартира 11 52.48.9 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ ІНШИМИ НЕПРОДОВОЛЬЧИМИ ТОВАРАМИ, Н. В. І. Г. ЛУШНІКОВ СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
САМЕДОВ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ Миколаївська обл., Баштанський район, місто Баштанка, ВУЛИЦЯ О.СИЗОНЕНКА, будинок...
ГАНЖАРА ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА Сумська обл., місто Конотоп, ВУЛ. ПЕРЕМОГИ, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua