Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Горват Мирослава Михайлівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ГОРВАТ МИРОСЛАВА МИХАЙЛІВНА 79069, Львівська обл., місто Львів, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 418, квартира 230 51.16.0 ПОСЕРЕДНИЦТВО В ТОРГІВЛІ ТЕКСТИЛЬНИМИ ВИРОБАМИ, ОДЯГОМ, ВЗУТТЯМ ТА ШКІРЯНИМИ ВИРОБАМИ ГОРВАТ МИРОСЛАВА МИХАЙЛІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЩЕРБИНА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ Черкаська обл., місто Ватутіне, ВУЛИЦЯ В.ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, будинок 5, квартира...
РАДИК ВЯЧЕСЛАВ ЛЬВОВИЧ Херсонська обл., місто Нова Каховка, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ БУКІНА, будинок 40, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua