Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКМЕ"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
114030275 ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКМЕ" 46000, ВУЛ. МИРУ, 2А, М.ТЕРНОПІЛЬ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА в стані припинення

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СПІЛЬНА УЧБОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "БІОТЕРН" ВУЛ. МИРУ, 17, М.ТЕРНОПІЛЬ, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ,...
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНКОС" ЛТД Тернопільська обл., місто Тернопіль, БУЛЬВАР ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua