Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

КУ ОБ'ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ"

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
133245335 КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) "ОБ'ЄДНАНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНОЇ РАД БРАТСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" 55401, Миколаївська обл., Братський район, селище міського типу Братське, ВУЛИЦЯ МИРУ , будинок 131 91.01 Функціювання бібліотек і архівів КІЛИК НАТАЛЯ ВІКТОРІВНА зареєстровано

Засновники / бенефіціари:

  1. БРАТСЬКА РАЙОННА РАДА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, розмір внеску до статутного фонду - 0.00 грн.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАЛАН" Донецька обл., місто Харцизьк, ВУЛИЦЯ ГАСТЕЛЛО, будинок...
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРО-АГРО" м.Київ, Деснянський район, ВУЛИЦЯ ВУЛИЦЯ ЗАКРЕВСЬКОГО, будинок 31, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua