Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Мороз Іван В'ячеславович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 МОРОЗ ІВАН В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ 49026, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Амур-Нижньодніпровський район, ВУЛИЦЯ КУЛИКОВСЬКА, будинок 2 74.14.0 КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОРОЗ ІВАН В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЛУГОВСЬКА ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА Харківська обл., місто Харків, Комінтернівський район, ВУЛИЦЯ МОЦАРТА, будинок...
ЛИПИНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ СТЕПАНОВИЧ Харківська обл., місто Харків, Фрунзенський район, ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА, будинок 177, корпус А, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua