Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Ковалевич Михайло Михайлович

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КОВАЛЕВИЧ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ 53066, Дніпропетровська обл., Криворізький район, село Зелений Гай, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 5 47.81 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках харчовими продуктами, напоями та тютюновими виробами КОВАЛЕВИЧ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ФАЛЬОСА СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ Чернівецька обл., місто Чернівці, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 8 А, квартира...
ЩЕРБАКОВ ІЛЛЯ ДМИТРОВИЧ Запорізька обл., місто Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 18, квартира...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua