Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Івченко Ольга Валентинівна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 ІВЧЕНКО ОЛЬГА ВАЛЕНТИНІВНА 67654, Одеська обл., Біляївський район, село Маяки, ВУЛ.РІЧНА, будинок 18 52.62.0 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ З ЛОТКІВ ТА НА РИНКАХ ІВЧЕНКО ОЛЬГА ВАЛЕНТИНІВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
САВЧЕНКО ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА Запорізька обл., місто Запоріжжя, Вознесенівський район, ВУЛ.НИЖНЬОДНІПРОВСЬКА, будинок 4, квартира...
КОВАЛЬОВА МАРІЯ ІВАНІВНА Одеська обл., місто Подільськ, ВУЛИЦЯ 8 БЕРЕЗНЯ, будинок...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua