Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Корзюкова Ніна Миколаївна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КОРЗЮКОВА НІНА МИКОЛАЇВНА 61112, САЛТІВСЬКЕ ШОСЕ, БУД. 139, КВ. 349, М. ХАРКІВ, УКРАЇНА 52.62 РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ З ЛОТКІВ ТА НА РИНКАХ КОРЗЮКОВА НІНА МИКОЛАЇВНА припинено

Інші юридичні особи та ФОП, керівником яких є - КОРЗЮКОВА НІНА МИКОЛАЇВНА

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 КОРЗЮКОВА НІНА МИКОЛАЇВНА 61112, Харківська обл., місто Харків, Московський район, ШОСЕ САЛТІВСЬКЕ, будинок 139, квартира 349 47.19 Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах КОРЗЮКОВА НІНА МИКОЛАЇВНА припинено

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ЦИМБАЛ ІРИНА МИКОЛАЇВНА ВУЛ. ДАРВІНА, БУД.19, КВ.36, М. ХАРКІВ,...
ОКАНІ ХЕНРІ САНДІ ПРОСП. 50-РОКІВ ВЛКСМ, БУД. 83, КВ. 24., М. ХАРКІВ,...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua