Пошук в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та громадських формувань (ЄДРПОУ)

ФОП - Макуха Олександра Миколаївна

ЄДРПОУ Назва Адреса Вид діяльності Керівник Стан
1 МАКУХА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА 16200, Чернігівська обл., Коропський район, селище міського типу Короп, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 18 47.82 Роздрібна торгівля з лотків і на ринках текстильними виробами, одягом і взуттям МАКУХА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЇВНА зареєстровано

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДРПОУ) — єдина державна інформаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, обробку, захист, облік та надання інформації про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадські формування, що не мають статусу юридичної особи.

Являє собою автоматизовану систему збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Створений відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15 травня 2003 р. (в редакції від 26 листопада 2015 року — «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань»).

Інші юридичні особи та ФОП
Назва Адреса
ШОЛОМИЦЬКА МЕЛАНІЯ СТЕПАНІВНА Вінницька обл., місто Вінниця, Ленінський район, ВУЛ. Ф.КОНА, будинок 6, квартира...
ЩЕРБИНА СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ Кіровоградська обл., Новоархангельський район, село...

Інформація державного реєстру (що надається у відкритому доступі)
станом на 2019-10-17
Джерело даних: data.gov.ua